przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów laserem

Zdrowie / Uroda

Zabiegi laserowe bardzo często wykorzystuje się dziś nie tylko w medycynie i medycynie estetycznej, ale również w kosmetyce oraz fryzjerstwie. Są one bezpieczne i szybkie, a ponadto skuteczne i dają długotrwałe efekty, bez względu na rodzaj zabiegu. Wciąż jednak zabiegi z wykorzystaniem laserów są jednymi z najdroższych, a to ze względu na wysoki koszt urządzeń emitujących odpowiednie długości fali.

Dyskretne przedłużanie włosów

Zabieg jest jednym z najbardziej dyskretnych sposobów przedłużania włosów. Jest również jednym z nielicznych, które dają możliwości nietypowego rozmieszczania pasemek, niedostępnego w przypadku innych metod. Podczas laserowego przedłużania również stosuje się łączenia „pasemko do pasemka”, jednak nie mają one struktury zwartej i zamkniętej (jak kropla keratyny czy mikroring). Stosuje się do przedłużania laserowego włókna polimerowe o strukturze delikatnej pajęczyny. To właśnie między innymi z powodu delikatnych łączeń metoda ta polecana jest wszystkim osobom, których włosy są delikatne i podatne na zniszczenia. Tym, które chcą optycznie zagęścić i wydłużyć swoją czuprynę z najlepszym efektem.

Laserowe przedłużanie włosów – przeciwwskazania

Pośród przeciwwskazań do stosowania tego zabiegu są jedynie zmiany hormonalne zaburzające gospodarkę lipidową. Są to np. nowotwory czy niektóre stany zapalne. Wynika to stąd, że do zdejmowania włókien polimerowych stosuje się przy tej metodzie kwasy tłuszczowe, które u tych osób mogą powodować nieprawidłowy łojotok. Osoby, które decydują się na przedłużanie włosów tą metodą, powinny też stosować specjalne akcesoria do pielęgnacji. W tej metodzie zazwyczaj odpowiednie szczotki i kosmetyki dostaje się gratis od fryzjera.

Łączenia włosów są odporne na kosmetyki

Laserowe przedłużanie włosów to sposób na około 3 miesiące gęstych, długich włosów. Włosy wyglądają niezwykle naturalnie, bardzo dobrze się układają i przy odpowiedniej pielęgnacji nie będą się kołtunić. Również miejsca doczepiania sztucznych pasm są bardzo dobrze zamaskowane oraz wytrzymałe. Łączenia stosowane w laserowym przedłużaniu są również jako jedyne z dostępnych odporne na działanie wszelkich kosmetyków. Cena takiego zabiegu to od około 700 złotych do nawet 2500 zł. Dla uzyskania świetnego efektu trzeba zatem przygotować się na spory wydatek. Nanołączenia wykonuje się bardzo precyzyjnie, rozgrzewając od wewnątrz pasma włosów, które dzięki temu stają się podatne na „przylgnięcie” nanołączenia. Jest to obecnie najbardziej nowoczesny zabieg przedłużania dostępny na rynku i zdecydowanie najbardziej efektowny, doskonały dla osób z włosami cienkimi i łamliwymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *