pomoc lawetą

Pomoc lawetą na telefon

Firmy / Usługi

Zazwyczaj usługi lawetą świadczone są na zlecenie telefoniczne. Dyspozytor pomocy drogowej powinien więc być osobą niezwykle komunikatywną. Bowiem musi umieć ocenić zakres potrzeb klienta jak i jego położenie. Zwykle osoby dzwoniące po pomoc drogową są zdenerwowane i często zdesperowane. Awaria samochodu czy kolizja auta na drodze to nigdy nic przyjemnego. Wysoka jakość obsługi klienta przez telefon to podstawa w tej działalności. Podobnie jak skuteczna pomoc lawetą.

Całodobowa pomoc lawetą

Pomoc drogowa aby spełniała swe zadanie musi być w pełni dyspozycyjna. Wypadki zdarzają się non stop, niezależnie od tego czy jest niedziela, czy druga w nocy. Laweta musi być gotowa do pracy i dotrzeć do klienta w możliwie najszybszym czasie. Nikt nie lubi czekać godzinami na transport. Zwłaszcza w nocy, na poboczu autostrady w nicości itp. Całodobowa laweta to podstawa. Usługi dostępne jedynie w tygodniu i to w godzinach dopołudniowych, południowych to spore ograniczenie dla działalności typu assistance.

Współpraca z ubezpieczycielami

Większość firm działających w zakresie pomocy drogowej szuka stałej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. To wygodne rozwiązanie dla obydwu stron. Zarówno auto laweta ma zapewnioną klientele, jak i ubezpieczyciel ma kolejny punkt usługi w terenie. Im więcej lawet dostępnych jest na terenie kraju w ramach ubezpieczenia tym usługi te są tańsze, szybsze i bardziej komfortowe dla klienta, jak i ubezpieczyciela.

Kompleksowa oferta

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie pojazdów. Poza usługą transportu lawetą firma winna zapewniać również doraźny serwis jak i usługi dodatkowe. Dobrze jest gdy posiada warsztaty naprawcze współpracujące. Które może polecić klientowi od razu na miejscu awarii, wypadku. Coraz częściej poza umową z warsztatem pomoc drogowa posiada także kooperatywę z wypożyczalnią samochodów. Która zapewnia wybór pojazdów zastępczych dla klienta w potrzebie.

Nie tylko osobówki

Całodobowa laweta potrzebna jest nie tylko samochodom osobowym. Auta ciężarowe również ulegają uszkodzeniu na drodze i wymagają transportu. Często ciężarówki nie mogą czekać na transport, gdyż taranują drogę, przejazd i muszą zostać jak najszybciej usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *